Показват се публикациите с етикет прогноза. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет прогноза. Показване на всички публикации

неделя, 14 ноември 2010 г.

ПРОГНОЗА - СМЪРТ!


Чували сте истории за безнадеждно болни, които лекарите изписват, а те оздравяват и живеят още дълго. Знаете и онзи израз: *На болния мъж жената умря*. Може ли да се предскаже смъртта? Въпрос отчайващо древен. Отговорът е - времето за смърт може да се изчисли!
Съществуват периоди, в които опасността от смърт е завишена. Но между тези периоди е ВРЕМЕ, В КОЕТО НЕ МОЖЕ ДА УМРЕШ!


Нищо не е риск във ВРЕМЕ, В КОЕТО НЕ МОЖЕ ДА УМРЕШ !!!

  • The times in which you cannot die!






  • http://veselble-kartinki.narod.ru/fon_dv_113polneon.gif


    неделя, 6 декември 2009 г.

    ВРЕМЕ,В КОЕТО НЕ МОЖЕ ДА УМРЕШ!

    alt

    Чували сте истории за безнадеждно болни, които лекарите изписват, а те оздравяват и живеят още дълго. Знаете и онзи израз: *На болния мъж жената умря*. Може ли да се предскаже смъртта? Въпрос отчайващо древен. Отговорът ще се окаже изненадващ - времето за смърт може да се изчисли. Тук не става въпрос за биоритми, астрология и даже за онзи сайт, в който посочвате рождената си дата и получавате отговор, кога е най-вероятно да се разделите със земния си живот , /а според сайта това е между 75 и 85-тата ви годишнина/.Но хора умират млади и здрави, а други макар и все болнави, доживяват до преклонна възраст.Според разработвана методика, в живота на всеки човек съществуват отрязъци от време - тъмни полоси, когато вероятността за смърт е завишена. И макар смъртта, както и раждането да се случват само един път в живота на човека, то тъмните плоси в живота на всеки са няколко и нямат никаква връзка с успешните или неуспешните периоди.Някои се разделят с живота си още с навлизане в първата тъмна полоса. Други преминават невредими през няколко. Представете си всеки човек като маратонец, който през живота си трябва да пробяга през минно поле. Някои стигат до края му и умират от старост, други още при първата крачка се натъкват на мина.За първите, хората казват:* куршум не ги лови*, или *родени с риза*.За какво става дума? За вродено предусещане към опасностите или за чист късмет? Въпрос на време е да се разбере. Според методиката , хората се разделят на няколко типа, няколко групи, които са точно идентифицирани и макар изчисленията да се базират на рождените дати, то зодиакалният знак не е определящ признак. За всяка една от групите алгоритъмът за изчисление на времената със завишена опасност за живота, е различен. Проблемът е в това обаче, че има 3-4% хора, които за сега не се вписват в никоя от групите. Грешка в данните или нещо друго? Все още не може да се каже. Аз не бих искала да знам, зад кой ъгъл ме чака смъртта. Но има и такива, които искат да знаят, кога опасността за живота им е завишена. И се надяват да заобиколят онази мина пред краката си. А това е възможно с прогнозиране времената на тъмни полоси. Парадоксалното е там, че между тъмните полоси са времената, в които не можеш да умреш!


    http://veselble-kartinki.narod.ru/fon_dv_113polneon.gif