НЛО?! Какво представляват ? Има свидетелства /или поне на нас така ни се иска/, че са били наблюдавани още от дълбока древност. Посещавана ли е Земята от извънзeмни? А може би те винаги са били тук? НЛО си остават загадка. Загадка, която, ако бъде разбулена, би дала отговор на още много загадки, а може би отговор и на въпроса: Кои сме, откъде сме и накъде отиваме?
Показват се публикациите с етикет нло. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет нло. Показване на всички публикации
сряда, 1 декември 2010 г.
Абонамент за:
Публикации (Atom)
